Hoofdpagina Kersttram Gent Kersttram Kust

 Kersttram op brug in zwijnaarde

Kersttram in Gent

 

Wat?

Door de stijgende Covid-19 cijfers en het afschaffen van de Winterfeesten in Gent, vinden we het dit jaar niet opportuun om met passagiers te rijden.

Maar we zullen net als in 2020 twee weekends lang met onze verlichte PCC tram aanwezig zijn op het Gentse tramnet om wat sfeer te brengen in onze mooie Arteveldestad!

Wanneer?

Zaterdag 11 en 18 december, en zondag 12 en 19 december zal onze tram tussen 17h en 22h te zien zijn op het Gentse tramnet.
Hieronder kan je een aantal specifieke tijdstippen en locaties terugvinden:

Tijdstip Locatie
17h13 Korenmarkt/Veldstraat
17h22 Muidebrug
17h40 Station Gent Sint-Pieters
18h00 Zwijnaarde Bibliotheek 
18h33 Gent Zuid 
18h40 Korenmarkt/Veldstraat
19h00 Flanders Expo 
19h30 St-Niklaasstraat
20h00 Zwijnaarde Bibliotheek
20h25 Station Gent Sint-Pieters
20h50 Muidebrug
21h00 Korenmarkt 
21h12 Station Gent Sint-Pieters 

Praktisch?

Dit zijn Ledige ritten, wij nemen omwille van Covid-19 geen reizigers mee op deze ritten, hopelijk kan dit in 2022 wel weer!
Natuurlijk zijn ook wij onderhevig aan eventuele onderbrekingen of hindernissen op het tramnet, het kan dus zijn dat we ergens iets vroeger of later passeren.

Meer info?

Houd deze website, en de website en Facebook pagina van ETG Vzw in het oog voor aankondigingen rond de kersttram in Gent.